Hakkımızda

İlkfer Group

ILKFER GRUP, dünya çapında denizcilik firmalarına ve endüstriye her türlü hizmeti vermek için kurulmuş bir şirket topluluğudur.
VECOM HOLLAND firmasının, Türkiye temsilcisi olan firmamız, aynı zamanda, UNISERVICE INT. BV.’nin kurucu ortağıdır.Şirketimiz ürün hizmetlerini, BS EN ISO 9001 (sertifika no:14690) kalite stansartlarına uygun olarak sunulmaktadır.

Şirketimiz 1989’dan beri denizcilik firmalarına ürün ve servis, havacılık, endüstri ve rafineri sektörlerine temel kimyasal maddeler, bakım ve koruma ürünleri, yedek parçaları, test kitleri ve deneyimini sunmaktadır.
Ayrıca 1997 haziranından bu yana bünyemizde kurulan UNITURBINE servisi, türbin tamiri, bakım ve yedek parça ayağıyla sektörümüze hizmet vermektedir.

Ayrıca bu faaliyetlerin yanı sıra UNISERVICE GRUP servis hizmetleride mevcuttur.”UNISAFE” hizmetleriile tüm dünya limanlarında Life Raft ve Fire Fighting Inspection & Certification servisleri, güvenlik malzemeleri ve ekipmanları ile de Türk Endüstrisinin hizmetindedir.

“Şirketimiz bünyesinde BW TECHNOLOGIES gaz ölçüm cihazlarının satışı, kalibrasyonu ve sertifikalandırılması tarafımızdan yapılmaktadır.
Şirketimiz bünyesine 2007 yılında kurulan UNIKAL KALIBRASYON ve DANIŞMANLIK Şirketi BW TECHNOLOGIES by Honeywell’in Türkiye Denizcilik sektörü temsilcisi olmakla beraber her Model gaz ölçüm cihazlarının kalibrasyonu ve sertifikalandırılması, ayrıca UTI cihazlarının kalibrasyonu ve sertifikalandırılması yapılmaktadır.Bu şekilde sektördeki en önemli sıkıntılardan biri de ortadan kaldırılmaktadır.”
Hem Vecom B.V hemde UNISERVICE GROUP ile olan ortaklığımız Tür Denizciliğine hizmet için büyük esneklik ve ucuzluk getirmektedir.
İLKFER GRUP,VISWA laboratuvarlarının Türkiye temsilcisi olarak her türlü yağ ve yakıt numunelerinin analizini, yorumlamasını ve bazı özel durumlarda danışmanlık hizmetinin en hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde verilmesini sağlamaktadır.
İLKFER GRUP ailesine yeni katılan firmalarımız UNIMARIN Gemi Teknolojileri INMARSAT uydu haberleşme sistemleri ve VSAT haberleşme sistemindeki hizmetleriyle, müşretimize alternatif çözümler sunmaktadır.Ayrıca köprü üstü cihazlarının bakım ve servis hizmeti verilmektedir.
Yedek parça olarak da sizlere, UNIMARITIME LTD firmamız ile sizlere hizmet vermekteyiz.Tecrübeli kadromuzla sizlere yardımcı oluyoruz.Dünyanın neresinde olursanız olun , geniş servis ağımızla, ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyoruz.
İLKFER GRUP olarak ayrıca, UNISOFTWARE gemi yönetim yazılımı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Yıllarca süren deniz tecrübesi ile yazılmıştır. Denizcilik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve gemilerin kontrolünde gerek kara, gerek deniz personeline yardımcı olmaktadır.
Bunların yanı sıra şirketimiz bünyesinde Uluslararası firmaların Türkiye temsilcilikleri bulunmaktadır; bu firmaların tümü ISO kalite standartlarıyla kendi alanlarında almış oldukları özel sertifikalarla kendilerini ispat etmişlerdir.