Terasaki

TERESAKI ELECTRIC CO. , (F. E.) PTE. LTD.

TERESAKI ELECTRIC CO. , (F. E.) PTE. LTD. ile yapmış olduğumuz anlaşmadan sonra ilk ortak çalışmamız olan MAERSK BATUR gemisinden sonra ikinci olarak SAFMARINE CAMEROUN gemisi ile denetimlerimizi başarı ile tamamladık . Üçüncü olarak da MAERSK BRANI gemi servisine tamamladık. Dördüncü olarak MAERSK BRATAN gemi servisini tamamladık. Beşinci olarak da MAERSK DURBAN gemi servisini tamamladık. Altıncı olarak da MAERSK BOGOR gemi servisini tamamladık.Yedinci olarak da SAFMARINE NIMBA gemi servisini tamamladık. Yıllara dayanan birikimimizle büyük bir markanın temsilcisi olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sağlayacağımız için heyecanlı ve gururluyuz.

TERASAKI ELECTRIC CO. (FE) PTE LTD – SINGAPUR fabrikasında 17.06.2019-27.06.2019 tarihleri arasında gerçekleştirmiş olduğumuz eğitim programımız tamamlanmıştır. TERASAKI firmasının Üretim & Dizayn & Otomasyon & Satış – Pazarlama & Kalite ve Teknik Servis birimlerinde alınan eğitimlerin sonucunda Kalite & Servis Departmanı Genel Müdür Yardımcısı Mr. Mohan tarafından firmamızdan Müh.Mert MEŞE ve Müh. Mert GÜRKAYNAK’ a eğitim sertifikaları takdim edilmiştir.

Günümüz denizcilik sektöründe otomasyon sistemlerinin artması sonucu gemi elektrik sistemleri her geçen gün daha çok önemli hale gelmektedir. Bu konuda siz değerli müşterilerimize en kısa sürede TERASAKI aktiviteleri için ziyaretlerde bulunacağız. Sizlere yardımcı olabilmek için kendimiz geliştirmeye devam edecek ve her türlü gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Unutmayın, gemiler için en büyük tehlike ağır denizler değil, yangınlardır. Bunun önlenmesi için, muhakkak tersane periyodunda bütün elektrik ve elektronik sistemlerinizin kontrol edilmesi için servisimizden fiyat isteyiniz. 

İLKFER DENİZCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Batı Sahil Yolu Cad. Haydar Sok. No: 54  34903
Güzelyalı – Pendik / İSTANBUL
Tel.: (0216) 493 09 62 (Pbx)   Fax: (0 216) 493 09 69
www.ilkfer.com.tr    uniservice@uniservice.com.tr